Kewis Auto

KEWIS AUTO to rodzinna firma, której początki sięgają 1986 roku

KEWIS AUTO to rodzinna firma, której początki sięgają 1986 roku. Jeszcze za czasów innego ustroju, podjęliśmy wyzwanie i otworzyliśmy pierwszy warsztat wulkanizacyjny na terenie Bierunia. Początkowo nasza oferta obejmowała wulkanizację dętek oraz wymianę opon, w późniejszym czasie doszło wyważanie, sprzedaż opon oraz felg.
Już w nowym ustroju od 2004 roku, dzięki znajomości rynku i posiadaniem solidnych kontaktów, do naszej oferty dołożyliśmy sprzedaż samochodów, które sprowadzamy z Niemiec do dziś.
Aktualnie pracujemy nad rozwojem kolejnego działu w naszej firmie, zajmującej się wypożyczaniem samochodów (dostawcze, osobowe, zamówienia specjalne).

  • Wulkanizacja opon w Bieruniu
  • Naprawa opon
  • Autohandel
  • Sprowadzanie aut z zagranicy
  • Wynajem samochodów

Szymon Siwek:
Właściciel i główny specjalista w zakresie sprzedaży samochodów. Prowadzi KEWIS AUTO w myśli zasady “Uczciwość i profesjonalizm”. Gwarantuje swoim ogromnym doświadczeniem i znakomitą opinią, iż sprzedawane auta oraz świadczone usługi są na najwyższym poziomie. Dbałość o klienta stoi na pierwszym miejscu w jego etosie pracy. Prywatnie zapalony hokeista, wędkarz i dusza towarzystwa.

Marcin Grzebinoga:
Zdyscyplinowany, konsekwentny, pewny tego co robi. Miłośnik hokeja i myślistwa. Zawsze służy fachową radą oraz dba o dobro klienta. Specjalizuje się w serwisie opon, od lat dbając o właściwy stan ogumienia naszych klientów.

Huber Płoskonka:
Zawsze uśmiechnięty, ostoją spokoju, komunikatywny, cierpliwy, chętnie służy radą i fachową pomocą. Zainteresowania: motoryzacja, myślistwo.
Hubert specjalizuje się we właściwym doborze i sprzedaży aut jakie mamy w ofercie.
Potrafi fachowo i uczciwie doradzić oraz wytłumaczyć wszelkie zawiłości, jest odpowiedzialny za kontrolę sprzedawanych pojazdów oraz obsługę przed i po sprzedażową.

Wymian opon
12280
Wymian opon
Zadowolonych klientów
1249
Zadowolonych klientów